Apie kliniką

Sveiki pacientai, aukštą kompetenciją turintys specialistai, draugiškas personalas, ir noras pagelbėti sveikatos klausimais yra mūsų tikslas. Klinika siekia jog pacientas jaustųsi laukiamu, sukuriant nevaržomo bendravimo aplinką tarp paciento ir gydytojo, teikiant šiuolaikines medicinines paslaugas.

UAB Gaižiūnų šeimos klinika yra pirminės sveikatos priežiūros centras. Šeimos gydytojas yra pirmasis asmuo, į kurį iškilus sveikatos problemai kreipiasi visa šeima. Jis yra Jūsų šeimos sveikatos patarėjas, padedantis orientuotis savo sveikatos puoselėjime. Esant poreikiui pacientai, nukreipiami konsultuotis pas geriausius tos srities specialistus. Moderni diagnostinė įranga, kokybiškas ir malonus bendravimas laukia jūsų atvykus į kliniką. Pacientai sulaukia ne tik gydymo paslaugų bet ir konsultacijų įvairiais klausimais. Rūpinamės savo pacientų sveikata, nes sveikata yra bene svarbiausia žmogaus vertybė. Mes padedame ją susigrąžinti ar palaikyti tausodami antrąją svarbią žmogaus vertybę – laiką. Kokybiškas, atsakingas ir ilgalaikis  bendravimas su pacientais yra pagrindinis mūsų tikslas. Didėjantis registruotų pacientų skaičius parodo, kad esame patikima, profesionali, atsakinga klinika.

Klinika glaudžiai bendradarbiauja su šalia esančia UAB VAKK (Dr. Kildos klinika), kurioje dirba daug antrinio lygio aukštos kvalifikacijos gydytojų. Dėl šios priežasties yra teikiamos ne tik pirminio, tačiau ir antrinio lygio medicininės ir laboratorinių tyrimų paslaugos. Klinikoje veikia: rentgeno (atliekamos mamogramos ir įvairios rentgenogramos), endoskopijų (aukštos raiškos videogastroskopija ir videokolonoskopija), ultragarsinės diagnostikos (sąnarių, širdies, skydliaukės, krūtų, prostatos, vaisiaus, kraujagyslių ir kitų organų) kabinetai.

Aukštos specializacijos odos lazerinės chirurgijos kabinetas kuriame šalinami randai, apgamai, karpos, išsiplėtusios kraujagyslės, pigmentinės dėmės, nepageidaujamas plaukuotumas, atliekamas veido atjauninimas, lyginamos ir naikinamos veido raukšlės. Vaikų alergologinis, suagusiųjų ir vaikų urologiniai kabinetai. Moderniame akių priežiūros kabinete greitai ir kokybiškai patikrinsime Jūsų akis bei klinikoje esančioje optikoje galėsite įsigyti Jums tinkamus akinius.

UAB Gaižiūnų šeimos klinika yra sudariusi sutartis su teritorinėmis ligonių kasomis, kurios kompensuoja pacientams paslaugų kainą. Vykdomos visos nemokamos profilaktinės programos (moterų profilaktinė patikra dėl krūties ligų, gimdos kaklelio piktybinių navikų profilaktika, priešinės liaukos vėžio ankstyvoji diagnostika, storosios žarnos vėžio ankstyvoji diagnostika, asmenų, priskirtų širdies ir kraujagyslių ligų didelės rizikos grupei prevencijos programa, vaikų krūminių dantų dengimo silantinėmis medžiagomis programa), skiepai vaikams pagal privalomą skiepų kalendorių, vaistų injekcijos.

Visus pageidaujančius gydytis mūsų klinikoje bei gyvenančius geografiškai patogiu atstumu - kviečiame prisirašyti. Prisirašiusiems teikiamos visos įstatymais reglamentuotos nemokamos paslaugos: sveikatos priežiūra, diagnostika, gydymas, atliekami profilaktiniai sveikatos patikrinimai (vairuotojams, dirbantiems kenksmingą darbą, norintiems įsigyti ginklą ir kitos), imunoprofilaktika (skiepai), išrašomos įvairios pažymos.

 Visiems prisirašiusiems prie UAB Gaižiūnų šeimos klinika, UAB VAKK(Dr. Kildos klinikoje) suteikiamos šios nuolaidos:

20 % nuolaida pirminėms specialistų konsultacijoms

10 % nuolaida diagnostiniams ir laboratoriniams tyrimams

Direktorė

Vilija Kildienė