Gripas

Išsamus ir greitas gripo tyrimas.

Gripas – tai ūminė kvėpavimo takų infekcija, plintanti oro lašeliniu būdu. Skirtingai nuo kitų kvėpavimo takų infekcijų, gripas sukelia ūmią ligą ir yra pavojingas dėl sukeliamų komplikacijų. Tai viena dažniausiai epidemijomis pasireiškiančių ligų.

Gripo virusai priklauso Orthomyxoviridae šeimai, kuri turi tris gentis: Influenzavirus A, B ir C. Iš dviejų pagrindinių (A ir B) gripo virusų tipų A potipiai skirstomi pagal paviršinių glikoproteinų (hemagliutinino ir neuraminidazės) antigenų kintamumą. Gripo A virusas yra dominuojantis ir siejamas su sunkiausiomis epidemijomis.

Gripas gali sukelti sunkias komplikacijas, pvz., bronchitą ar plaučių uždegimą, ypač vaikams, pagyvenusiems žmonėms ar sergantiesiems lėtine kvėpavimo takų liga.

Atliekant gripo testą po 15 minučių pacientas žinos, ar jis serga gripu, ar tiesiog peršalo.

Gripo testo tikslas yra aptikti gripo A ir B nukleoproteinų antigenus paimant mėginį iš nosiaryklės. Gripo tyrimo jautrumas ir specifiškumas siekia daugiau nei 99%. Nustatyti tikslią diagnozę svarbu tolesniam gydymui.

Atlikite šį testą UAB "GAIŽIŪNŲ ŠEIMOS KLINIKA" !

Testo kaina: 9 Eur.

Registruokitės registratūros telefono numeriais: 861863786, 837 338 286, arba internetu https://www.manodaktaras.lt/klinika/gaiziunu-seimos-klinika/2010