Frakcinis odos atnaujinimas

 Er:YAG lazeris Dermablate Effect     Frakcinių lazerių MedArt 610 Frx ar Dermablate Effect procedūros ženkliai sumažina odos senėjimo požymius: raukšles, randus nuo spuogų, melazmą, rožinę, chirurginius randus.

Kaip veikia  šie lazeriai?

 Frakcinis lazeris yra nauja odos atjauninimo lazeriu technologija. Lazeris giliai odoje suformuoja tūkstančius mikroskopinių „stulpelių", nepažeisdamas aplinkinių audinių ir odos paviršiaus. Tokiu būdu, „mikrostulpelių" zonose skatinamas naujos odos susidarymas, o nepažeisti aplinkiniai audiniai paspartina natūralų gijimą.

Šis naujoviškas metodas yra vadinamas frakciniu naujo paviršiaus suformavimu. Šie lazeriai taip pat turi ir giluminį terminį odos stimuliuojamąjį poveikį, dėl kurio maksimaliai padidėja naujo kolageno gamyba ir naujo paviršiaus susidarymas. Gydytoja dermatologė konsultacijos metu smulkiai paaiškina šio metodo privalumus lyginant su kitais odos atjauninimo metodais.

Procedūra yra lengva, jai nereikia nei ypatingo pasiruošimo, nei anestezijos. Viso veido procedūra ilgiausiai trunka 30 minučių. Peršėjimą jaučiantys pacientai šią procedūrą apibūdina kaip „badančią".

Po procedūros oda gali parausti, bet tai praeina per dieną ar dvi. Dauguma pacientų iš karto po procedūros gali grįžti prie savo kasdienės veiklos. Ši procedūra yra daug saugesnė už tradicinį paviršinį odos šlifavimą, todėl ją galima taikyti ir jautrioms sritims: veidui, kaklui, rankoms ir krūtinei. Procedūrų kiekis yra įvairus: nuo 3 iki 5 procedūrų su 3-4 savaičių pertraukomis, kad rezultatai būtų patys geriausi.

Kas atsitinka odai?

Per pirmas 24-48 valandas po procedūros oda gali lengvai parausti ir atrodyti kaip nudegusi saulėje. Per 48 val. oda gali pasidaryti šviesiai bronzinė. Šis reiškinys yra laikinas ir jis išnyksta per 2 savaites. Per visą gydymo laikotarpį patariama naudoti drėkiklį, kad oda greičiau atsinaujintų. Nauja oda pradeda formuotis  praėjus 2-3 savaitėms po pirmos procedūros. Atliekant kitas procedūras, rezultatai vis gerėja ir gerėja.

Iki odos atnaujinimo Po lazerio procedūros

Pašaliniai reiškiniai (I - II laipsnio nudegiminė reakcija) yra ypač reti ir tinkamai prižiūrint sugyja be pasekmių.

Paraudimas ir patinimas yra dažniausi šios procedūros pašaliniai reiškiniai. Tačiau jie abu pranyksta po 1 ar 2 dienų. Infekcijos ar randėjimo rizikos beveik nėra. Atliekant procedūras negalima degintis saulėje. 3 mėnesius po jų reikia naudoti saulės apsaugines priemones su SPF 30 ar stipresnes. Nesilaikant rekomendacijų pasitaiko pigmentacijos pakitimai.

Gydymo lazeriu įkainiai.