Balandžio mėnesio AKCIJA!

 Rekomenduojama bent kartą metuose pasitikrinti, ypač mėgstantiems kaitintis saulėje, apgamus ir kitus pigmentinius odos darinius pas gydytoją dermatologą, taip pat, jei apgamas nepriimtinas dėl kosmetinių priežasčių ar yra nuolat traumuojamas (spaudžia ar trina apykaklė, liemenėlė). Tačiau jeigu atsiranda naujų, besikeičiančių apgamų, senas apgamas pradeda keisti savo dydį, formą, spalvą, būtina susirūpinti nedelsiant. Kartais net ir patys nekalčiausi apgamo pokyčiai labai svarbūs ankstyvai melanomos diagnostikai.

 Atsiradę nauji dariniai ar apgamų formos, spalvos, kontūrų pasikeitimai gali būti ligos požymiai, todėl tokiu atveju būtina kreiptis į gydytoją konsultacijos bei užkirsti kelią galimam ligos progresavimui. Laiku nustačius kintančius pigmentinius darinius išvengiama rimtų ligų, todėl labai svarbi ankstyva jų diagnostika.

 Dermatoskopija yra neinvazinis, saugus, neskausmingas odos ištyrimo metodas, kuris leidžia įvertinti odos pigmentinių darinių struktūrą (spalvą, kontūrą, formą, ribas, struktūrą) bei jų pokyčius. Jis padeda nustatyti gerybinius ir piktybinius odos pažeidimus, diagnozuoti odos vėžį (taip pat ir ankstyvą melanomos stadiją), leidžia nuosekliai apžiūrėti pigmentinius darinius epidermyje ir dermoje.

 Dermatoskopija nereikalauja specialaus paciento paruošimo bei leidžia tiksliai nustatyti pakitimus pigmentiniame navike ar apgame bei stebėti juos dinamikoje.

 

 Nedelskite ir kreipkitės į mūsų kliniką, kurioje Jums gydytojai dermatologai suteiks kvalifikuotą pagalbą – ištirs dermatoskopu bei pateiks tinkamiausias gydymo ar profilaktikos rekomendacijas.

Registracija telefonu: 8 37 33 82 86, 8 618 63 786 arba internetu: http://www.kildosklinika.lt