Dr. A. Kildos klinika – tarp geriausių Manodaktaras.lt

Dr. A. Kildos klinika įvertinta kaip TOP klinika Manodaktaras.lt platformoje 2023 – aisiais metais!

Gavus tokį įvertinimą norime padėkoti Jums, gerbiami pacientai, už ilgametį pasitikėjimą, bendradarbiavimą ir paskatinimą nuolatos tobulėti. Esame dėkingi, kad ištikus sveikatos problemoms ar norint sveikatą pasitikrinti profilaktiškai – kreipiatės į mus! Visuomet džiaugiamės gavus Jūsų atsiliepimus apie sėkmingai praėjusius vizitus Dr. A. Kildos klinikoje.

Taip pat dėkojame mūsų klinikos kolektyvui – medicinos registratorėms, slaugytojoms, akušerėms, laboratorijos darbuotojams bei visiems gydytojams specialistams, kurie kasdien dirba tam, kad būtų tinkamai pasirūpinta Jūsų sveikata. Dr. A. Kildos klinikoje dirbantys gydytojai teikia aukščiausios kokybės sveikatos priežiūros paslaugas, nuolatos atnaujina savo žinias įvairiuose mokymuose, seminaruose.

Siekiame, kad mūsų klinikoje būtų naudojama aukščiausios klasės medicininė įranga, užtikrinanti, kad visi atliekami tyrimai būtų kuo tikslesni, todėl nuolatos stengiamės įrangą atsinaujinti.

 

 

 

 

CURRENT ARTICLES

Prie mūsų kolektyvo prisijungė Vestina Speičienė

Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti prie mūsų kolektyvo prisijungusią gydytoją akušerę ginekologę – Vestiną Speičienę! Gydytoja Vestina yra empatiška, supratinga ir įsiklausanti į kiekvienos, pas ją atvykusios pacientės, nusiskundimus. Savo

More >

Prie mūsų kolektyvo prisijungė Odeta Grumulaitienė

Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti prie mūsų kolektyvo prisijungusią šeimos gydytoją – Odetą Grumulaitienę! Gydytoja Dr. A. Kildos klinikos pacientams teikia kontaktines bei nuotolines konsultacijas, išduoda sveikatos pažymas, nukreipia reikalingiems

More >