NEMOKAMA PROFILAKTINĖ MAMOGRAFINĖ PATIKRA

Kviečiame Dr. A. Kildos klinikoje atlikti nemokamą profilaktinę mamografinę patikrą!

Moterims nuo 50 iki 69 metų (imtinai), draustoms Privalomuoju sveikatos draudimu ir turinčioms šeimos gydytojo siuntimą ((forma F Nr. 027/a) – nemokamai kartą per 2 metus atliekame mamografijos tyrimą ir jo įvertinimą.

Moterys, nepatenkančios į atrankinės mamografinės patikros dėl krūties vėžio programą, bet turinčios šeimos gydytojo siuntimą, gali atlikti mokamą mamografiją (įkainius galite rasti čia).

Mamografijas vertina ilgametę patirtį krūtų ligų diagnostikos srityje turintys gydytojai: gyd. Dalia Bartuškaitė ir gyd. Margarita Šalašidi.

Dėl profilaktinio krūtų patikrinimo į kliniką gali kreiptis ne tik Kauno apskrities, bet ir kitos moterys nepriklausomai nuo gyvenamosios Lietuvoje vietos.

Mamografijos tyrimai, padedantys diagnozuoti krūtų audinio gerybinius ir piktybinius pakitimus, klinikoje atliekami  Lorad M – IV platinum (JAV) skaitmeniniu mamografu, kuriuo gaunami puikios kokybės vaizdai.

Jums patogiu laiku iš anksto registruotis galite telefonu 8 37 338 286, internetu ar per Išankstinę pacientų registraciją (IPR).

CURRENT ARTICLES

Nuolaida hepatito B ir C tyrimams

Gerbiami pacientai, norime Jums priminti reguliariai tikrintis savo sveikatą, todėl jau liepos 24 – 28 dienomis kviečiame Jus atlikti hepatito B ir C tyrimų rinkinį už 20 eurų vietoje

More >